Kosgeb Çay Ocağı İş Planı Örneği
    Kosgeb Çay Ocağı İş Planı Örneği Kosgeb Çay Ocağı İş Planı Örneği

Kosgeb Çay Ocağı İş Planı Örneği

129,00TL

Çay ocağı iş planı örneği ve kosgeb için gerekli finansal tablolar ve iş planı kısmında gerekli tablolar ve genel bilgiler bu word dökümanında bulunmaktadır. İndirip aktar için kosgeb iş planınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

İçeriği: Kosgeb çay ocağı iş planı word dosyası ve malatya escort Tüm finansal tablolar excel dosyası

Satın Alırsam Ne İndireceğim?

Yukarıdaki "İndirmek İçin Satın Al" ​ butonuna basıp, ilgili satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğinizde indirebileceğiniz ürün çay ocağı üzerine hazırlanmış örnek iş planıdır. Girişimcinin kişisel bilgileri hariç iş planındaki tüm bölümler vardır. Bu planı kolayca kendi işinize uyarlayıp KOSGEB'e destek başvurusunda bulunabilirsiniz. İş plan MS Word formatındadır. İndirdikten sonra MS Word programı ile kolayca istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu planla birlikte hediye olarak tüm formülleri hazır bir şekilde size finansal tabloları kolayca hazırlayabileceğiniz bir excel dosyası da sunuyoruz. Bu excel dosyası ile de iş planında 6.bölüm içerisindeki finansal tabloları hızlıca hazırlayabilirsiniz. Kosgeb desteği ile çay ocağı açarak çaycılık faaliyetini yapmak isteyenler bu dosyayı örnek olarak kullanabilirler.

İlgili Kelimeler: çay ocağı iş planı, çaycılık iş planı, kosgeb çay ocağı iş planı, çaycılık iş planı indir

Satın Aldıktan Sonra Nasıl İndireceğim?

Satın aldıktan sonra hem mailinize gelecek link üzerinden hem de kayıt işleminden sonra Hesabım bölümüne giderek "İndirilebilir Ürünlerim" linkine tıklayıp açılan sayfadan anında indirebilirsiniz.

Satın Aldıktan Sonra Hemen İndirebilir miyim?

Ödemeniz onaylandıktan sonra indirebileceğiniz linkler size sunulacaktır. Onaylama için bekleme süresi maksimum 1 iş günüdür.


Destek ve merak ettiğiniz sorularınız için iletisim@ksgbakademi.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: