Kosgeb Çocuk Giyim Mağazası İş Planı Örneği
    Kosgeb Çocuk Giyim Mağazası İş Planı Örneği Kosgeb Çocuk Giyim Mağazası İş Planı Örneği

Kosgeb Çocuk Giyim Mağazası İş Planı Örneği

129,00TL

Çocuk giyim mağazası iş planı örneği ve kosgeb için gerekli finansal tablolar ve iş planı kısmında gerekli tablolar ve genel bilgiler bu word dökümanında bulunmaktadır. İndirip aktar için kosgeb iş planınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

İçeriği: Kosgeb çocuk giyim mağazası iş planı word dosyası ve Tüm finansal tablolar excel dosyası

Satın Alırsam Ne İndireceğim?

Yukarıdaki "İndirmek İçin Satın Al" ​ butonuna basıp, ilgili satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğinizde indirebileceğiniz ürün çocuk giyim dükkanı üzerine hazırlanmış örnek iş planıdır. Girişimcinin kişisel bilgileri hariç iş planındaki tüm bölümler vardır. Bu planı kolayca kendi işinize uyarlayıp KOSGEB'e destek başvurusunda bulunabilirsiniz. İş plan MS Word formatındadır. İndirdikten sonra MS Word programı ile kolayca istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu planla birlikte hediye olarak tüm formülleri hazır bir şekilde size finansal tabloları kolayca hazırlayabileceğiniz bir excel dosyası da sunuyoruz. Bu excel dosyası ile de iş planında 6.bölüm içerisindeki finansal tabloları hızlıca hazırlayabilirsiniz. Kosgeb desteği ile çocuk giyim dükkanı açarak perakende mağazacılık faaliyetini yapmak isteyenler bu dosyayı örnek olarak kullanabilirler.

Satın Aldıktan Sonra Nasıl İndireceğim?

Satın aldıktan sonra hem mailinize gelecek link üzerinden hem de kayıt işleminden sonra Hesabım bölümüne giderek "İndirilebilir Ürünlerim" linkine tıklayıp açılan sayfadan anında indirebilirsiniz.

Satın Aldıktan Sonra Hemen İndirebilir miyim?

Ödemeniz onaylandıktan sonra indirebileceğiniz linkler size sunulacaktır. Onaylama için bekleme süresi maksimum 1 iş günüdür.


Destek ve merak ettiğiniz sorularınız için iletisim@ksgbakademi.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: