Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar
    Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar

Hazır Kosgeb İş Planı Örneği ve Gerekli Tüm Finansal Tablolar

129,00TL

Kosgeb'in 50 bin TL hibe desteği ve 100 bin TL kredi desteğini almak için hazırlanmış örnek bir iş planıdır. Buradaki bilgileri kullanarak siz de toplamda 150 bin TL olan bu desteğe başvurmada kullanacağınız iş planını kolayca hazırlayabilirsiniz. Yukarıdaki "İNDİRMEK İÇİN SATIN AL" butonuna tıklayarak indireceğiniz iş planını kendinize göre uyarlayarak destek için hazır bir iş planı elde etmiş olursunuz.

Hazır Kosgeb İş Planı örneği ve kosgeb için gerekli finansal tablolar ve iş planı kısmında gerekli tablolar ve genel bilgiler bu word ve excel dökümanında bulunmaktadır. İndirip kosgeb iş planınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

İçeriği: İş planı word dosyası ve tüm finansal tablolar excel dosyası. Excel dosyası içerisinde tüm formüller vardır. Sadece ilgili yerleri doldurmanız yeterli olmaktadır ve bu sayede kolayca iş planı için finansal tablolarınızı hazırlayabileceksiniz. Word dosyasında da iş planı için gerekli tüm bilgiler örnekleriyle bulunmaktadır.

İş planı perakende ticaret(mağaza) üzerine hazırlanmıştır. Sitemizdeki perakende ticaret üzerine hazırlanmış iş planının aynısıdır.

Satın Alırsam Ne İndireceğim?

Yukarıdaki "İndirmek İçin Satın Al" ​ butonuna basıp, ilgili satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğinizde indirebileceğiniz ürün perakende giyim üzerine hazırlanmış örnek iş planıdır. Girişimcinin kişisel bilgileri hariç iş planındaki tüm bölümler vardır. Bu planı kolayca kendi işinize uyarlayıp KOSGEB'e destek başvurusunda bulunabilirsiniz. İş plan MS Word formatındadır. İndirdikten sonra MS Word programı ile kolayca istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu planla birlikte hediye olarak tüm formülleri hazır bir şekilde size finansal tabloları kolayca hazırlayabileceğiniz bir excel dosyası da sunuyoruz. Bu excel dosyası ile de iş planında 6.bölüm içerisindeki finansal tabloları hızlıca hazırlayabilirsiniz. Kosgeb desteği ile eczane perakende giyim mağazası açmak isteyenler bu dosyayı örnek olarak kullanabilirler.

İlgili Kelimeler: eczane, eczane iş planı, kosgeb eczane iş planı, kosgeb eczane, eczane kosgeb, eczane işi, kosgeb eczacı, eczacılık, eczane iş planı örneği, kosgeb eczane iş planı örneği, kosgeb eczane iş planı örnekleri.

Satın Aldıktan Sonra Nasıl İndireceğim?

Satın aldıktan sonra hem mailinize gelecek link üzerinden hem de kayıt işleminden sonra Hesabım bölümüne giderek "İndirilebilir Ürünlerim" linkine tıklayıp açılan sayfadan anında indirebilirsiniz.

Satın Aldıktan Sonra Hemen İndirebilir miyim?

Ödemeniz onaylandıktan sonra indirebileceğiniz linkler size sunulacaktır. Onaylama için bekleme süresi maksimum 1 iş günüdür.


Destek ve merak ettiğiniz sorularınız için iletisim@ksgbakademi.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: